Potrebujete iné rozmery, materiály, tvary?

Nie je problém, ste tu dobre.

Čokoľvek v našom e-shope Woooooo.cz uvidíte, dokážeme vyrobiť v ľubovoľnom rozmere a v podstate zo všetkých vhodných materiálov. Takže. Ak ste vami požadovaný rozmer nenašli v typovej ponuke, napíšte nám na zakazky.sk@woooooo.sk alebo rovno zdvihnite telefón a zavolajte Martinovi na +420 774 481 681. Možno sme aj práve teraz a tu s vami. Mrknite doprava dole na online chat.

Materiály, stolové nohy a konzoly

Okrem DTDL pracujeme s masívom, preglejkou, kompaktnými aj OSB doskami a tiež sklom. Stolové nohy a stolové podnože vieme vyrobiť úplne podľa vášho priania. Nami vyrábané konštrukcie môžete vidieť napríklad na našich jedálenských a pracovných stoloch.

Zakázková výroba

Okrem typových výrobkov sa tiež venujeme zákazkovej výrobe. Interiérový nábytok sami navrhujeme, kreslíme aj projektujeme. Od jednoduchých kusov (stoly, komody, predelové steny ap.) až po rozsiahle a zložité interiéry. Možno práve vy potrebujete pomoc pri návrhu a realizácii kancelárie alebo pracovne, kuchynskej zostavy, spálňového nábytku, kúpeľne alebo detskej izby, celého bytu, domu aj väčších komerčných priestorov.

Pre komerčných zákazníkov vybavujeme interiérovým nábytkom hotely, penzióny, kancelárie, zasadacie miestnosti, špecializované pracovné miesta, recepcia ap.

Dizajnér a projektant

Za našu značku Woooooo.sk kope profesionál Martin Okleštěk (+420 774 481 681). Vedie prípravu aj výrobu atypického interiérového nábytku. Martinove dlhoročné skúsenosti máte teraz k dispozícii.

 

Vopred ďakujem za dôveru. Dobre sa o vás postarám.
Martin Okleštěk

designér a projektant Martin Okleštěk

Vysokú kvalitu výroby u nás nájdete vždy.
Expresné realizácie sme schopní na vyžiadanie.

Späť do obchodu