Kanban Wall 1Q

Rozšírená nástenná verzia pre správu vašich úloh. V sade sú celkom tri kusy. Oceľové plátky slúžia na uchytenie magnetických pásikov. Pokiaľ vám pre správu vašich úloh stačí menej miesta, mrknite na jednokusovú verziu Kanban Wall. Jednotlivé diely uchytíte na stenu pomocou zafrézovaného závesného elementu, ktorý je už v chrbte dosky osadený. Podrobnejšie o systéme Kanban (vrátane scenárov z praxe) nájdete tu. Na fotografii DTDL dub Halifax prírodný.

Dekor
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 19.6.2023 Zvoľte variant
Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Materiál skladom (1 sada) Zvoľte variant
Kód: KWQ/W KWQ/G KWQ/B KWQ/HALB KWQ/HALC KWQ/HALP KWQ/HALT KWQ/HUNT KWQ/HAMP KWQ/SKH KWQ/BCH Zvoľte variant
Značka: Woooooo.sk
€91 / sada €75,21 bez DPH €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks €30,33 / 1 ks
Kategória: kanban
Záruka: 2 roky
Rozmer (v × š × h): 400 × 540 × 18 mm
Materiál: DTDL
Magnetické pásiky: v cene set 16 kusov (3× biely vyšší, 10× biely, 1× žltý, 1× červený, 1× zelený)
Výroba na zakázku: ÁNO
kanban wall 1Q woooooo sk
Novinka

Výraz kanban znamená „karty, ktoré sú vidieť“. Ide o vizuálny systém správy vašich úloh. Túto techniku úspešne použijete v akomkoľvek odbore či dennom živote. Pomocou kanbanu dokážete obmedziť množstvo nedokončenej práce a tiež skrátiť zbytočné prestoje. Pomocou presúvania jednotlivých úloh výrazne zrýchlite proces ich riešenia. A definitívne si vylepšíte tiež prehľad o vašich činnostiach a práci.

Ako s kanbanom pracovať

Základnú plochu rozdelíte širšími magnetickými pásikmi do troch častí: TO DO (musím urobiť), DOING (práve robím) a DONE (dokončené).

TO DO

Sem patria úlohy, ktoré je potrebné vykonať. Táto časť vám teda dáva jasný obraz o tom, čo vás čaká. Ak chcete dať nejakej úlohu vyššiu prioritu, napíšte pred ňu výkričník alebo použite odlišnú farbu magnetického pásiku.

DOING

Do tejto časti patria úlohy, na ktorých práve pracujete. Hneď na začiatku si stanovte maximálny počet úloh, ktorý sa môže v tejto časti nachádzať. Odporúčame približne tri, nie však priveľa. Ak totiž túto časť "prepálite", nepovedie to nikam. Zahltíte si svoju kapacitu a rozptýlite pozornosť.

DONE

Do tejto časti patria splnené a hotové úlohy. Nechajte si ich chvíľu na očiach. Stále budete mať prehľad o tom, čo sa vám už podarilo. Teda akonáhle splníte úlohu, presuňte ju z časti DOING do DONE. Uvoľnili sa vám ruky, preto si vyberte ďalšiu úlohu z časti TO DO a presuňte ju do DOING.

Tipy

  • úlohy v rámci každej časti pokojne posúvajte hore a dole podľa toho, čo má práve vyššiu prioritu
  • stanovte si maximálny počet úloh, ktorú môžu byť rozrobené
  • úlohy si stanovujte, t. j. píšte na magnetické pásiky, v stručnom a jasnom znení v rozkazovacom spôsobe. Napríklad: Napíš žiadosť o..., Priprav auto na..., Spíš program schôdze pre..., Naprogramuj kód pre... a podobne.
  • minimalizujte časy prestojov, teda nenechávajte nejakú úlohu zbytočne dlho „hniť“ v rozpracovanom stave
  • ak sa medzi úlohami objaví úloha s veľmi vysokou prioritou alebo dôležitosťou, použite farebný magnetický pásik
  • priebežne sebakriticky hodnoťte, ako sa vám darí úlohy plniť (a prípadne sa odmeňujte)

Systém vyvinul Taiichi Ohno, priemyselný inžinier v spoločnosti Toyota. Podrobnejšie o systéme Kanban (vrátane scenárov z praxe) nájdete tu.

 

 

 

logo Woooooo.sk | interiérový nábytok

Potrebujete pomôcť s celým interiérom? Dokážeme ho šikovne navrhnúť a precízne vyrobiť. Sme šikovní stolári. Možno hľadáte práve nás. 

Robíme, čo nás baví. Každú objednávku doťahujeme do poslednej skrutky. Pretože iba tak si zaslúžime nálepku vašej spokojnosti. Raz, dva tri!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dizajnový nábytok a interiérové doplnky na mieru, poctivá výroba, precízne remeselné spracovanie a kvalita. Woooooo.sk je tradičnou značkou; zaoberá sa výrobou interiérového nábytku na mieru a tiež samostatnými interiérovými prvkami: stolmi, stolovými doskami, konferenčnými stolmi, TV a odkladacími stolíkmi, posteľami, pracovnými doskami, kúpeľňovým nábytkom, sedacími súpravami, policami, detským nábytkom.