polica Ball

Dizajnová polica Ball prechádza múrom. Alebo nie? Pohrali sme sa s tvarovým frézovaním a veríme, že sa vám bude Ball páčiť. Je to naozaj netradičný kus nábytku! Už v najmenšej verzii pokryje pekný kus plochy. Vaše knihy, kvety, dekorácie, prenosné reproduktory alebo napríklad trofeje zo súťaží sa majú na čo tešiť. Polica Ball je nielen dekoratívnym prvkom, je samozrejme aj praktická.

priemer
Povrchová úprava
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vypredané
Kód: BLL/1320
Značka: Woooooo.sk
€759 / ks €627,27 bez DPH
Kategória: police
Záruka: 2 roky
Materiál: dubová preglejka
Výroba na zakázku: ÁNO
Hĺbka: 290 mm
Vnútorné štvorcové priestory: cca 240 × 240 mm

Päť poschodí, päť stien. Všetky do seba krásne zapadajú. Tvarové frézovanie hrán dotvára 100% tvar gule. Na reze preglejka krásne prúžkuje, olej nádherne vytiahol štruktúru dreva. Montáž je otázkou desiatok minút. Efekt? Skvelý. Polica Ball má rada veľa miesta. V priestore vynikne a stáva sa solitérom, ktorý si každý všimne. Patrí ako k vám domov, tak do kancelárií, vstupných miestností aj hál.

Nezastavujeme sa na základnom priemere 1320 mm. Pokojne si trúfneme ísť až cez dva metre. Prírodný vzhľad vieme moriť do širokej škály odtieňov, v top verzii môžeme policu Ball aj nalakovať do farby, akú si poviete. A pretože je obrázok za tisíc slov, pripravili sme skutočne bohatú fotogalériu. A budeme ju aj naďalej rozširovať.

Ball na našom Instagrame

 

 

 

logo Woooooo.sk | interiérový nábytok

Potrebujete pomôcť s celým interiérom? Dokážeme ho šikovne navrhnúť a precízne vyrobiť. Sme šikovní stolári. Možno hľadáte práve nás. 

Robíme, čo nás baví. Každú objednávku doťahujeme do poslednej skrutky. Pretože iba tak si zaslúžime nálepku vašej spokojnosti. Raz, dva tri!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dizajnový nábytok a interiérové doplnky na mieru, poctivá výroba, precízne remeselné spracovanie a kvalita. Woooooo.sk je tradičnou značkou; zaoberá sa výrobou interiérového nábytku na mieru a tiež samostatnými interiérovými prvkami: stolmi, stolovými doskami, konferenčnými stolmi, TV a odkladacími stolíkmi, posteľami, pracovnými doskami, kúpeľňovým nábytkom, sedacími súpravami, policami, detským nábytkom.